شرکت آوا تجارت ساحل بندر

درباره ما

 

شرکت بازرگانی آوا تجارت

 

شرکت بازرگانی آوا تجارت ساحل بندر با بهره بردن از مدیران مجرب و کار آزموده و با هدف تسهیل در امور پیچیده سرمایه گذاری، خرید، فروش، واردات، صادرات ، ترخیص کالا و حمل و نقل در کنار بازرگانان و تجار محترم است. در دنیای پیچیده تجارت، واردات کالا یکی از تخصصی‌ترین حوزه‌های تجارت بین‌المللی محسوب می‌شود. شرکت بازرگانی آوا تجارت ساحل بندر با¬تجربه و سوابق درخشان در امور بازرگانی نزد تمامی فعالان اقتصادی به عنوان چهره‌ای مطرح در زمینه واردات و صادرات شناخته¬ شده است. مهم‌ترین اصول و نیازها در واردات و صادرات، تامین خدمات ارزی بازرگانی و نیما، فرآیند خرید و تامین خارجی، آشنایی با اصول و فنون بازاریابی بین‌المللی و حمل ¬و نقل بین المللی است که تمامی موارد مربوطه به این فرآیندها توسط شرکت بازرگانی آوا تجارت ساحل بندر انجام می‌شود.

 

برای موفقیت در دنیای پیچیده و تخصصی تجارت بین ¬الملل یک همراه خوب انتخاب کنید. شرکت بازرگانی آوا تجارت ساحل بندر یک شرکت موفق و با تجربه در دنیای تجارت است که نزد تمامی فعالان اقتصادی به عنوان چهره‌¬ای مطرح شناخته شده است. با وجود تحریم‌¬ها و مشکلات و موانع موجود نگران تجارت خود نباشید و کار را به ما بسپارید.

مزایای شرکت بازرگانی آوا تجارت

 
تسهیل امور تجارت بین ‌الملل در زمان تحریم‌ها
 
ستفاده از زیرساخت‌های دفاتر داخلی در اقصی نقاط کشور
 
کسب تجارب در زمینه‌های مختلف بازرگانی طی 20 سال
 
دسترسی به آخرین اخبار، بخشنامه‌ها و اطلاعیه‌های بازرگانی
 
توانایی ارائه کلیه خدمات مرتبط بازرگانی در آوا تجارت
 
ارائه خدمات و همکاری با شرکت‌های بزرگ و صاحب نام در تجارت بین‌الملل
 
 
بهره‌مندی از کارت حق ‌العمل کار
 
عضویت دائمی در اتحادیه حق‌العمل کاران ایران
 
همکاری با مرکز آموزش اتاق بازرگانی
 
همکاری با بیش از ۷۰۰ شخص حقیقی و حقوقی
 
بهره‌مندی از پرسنل متخصص در آوا تجارت
 
دریافت گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی در زمینه آموزشی، مدیریتی، بازرگانی و مالی
 
برای موفقیت در دنیای پیچیده و تخصصی تجارت بین الملل یک همراه خوب انتخاب کنید. شرکت بازرگانی آوا تجارت ساحل بندر یک شرکت موفق و با تجربه در دنیای تجارت است که نزد تمامی فعالان اقتصادی به عنوان چهره‌ای مطرح شناخته شده است. با وجود تحریم‌ها و مشکلات و موانع موجود نگران تجارت خود نباشید و کار را به ما بسپارید.
در صورت نیاز درخواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.